StarLightMedia

StarLightMedia Про нас

Група StarLightMedia — найбільша медійна група України.

Шість телеканалів.

СТБ — безумовний лідер за найбажанішою для рекламодавця жіночою аудиторією. Телеканал, який щодня доводить: «Можливо все!».

ICTV — канал з характером. Лідер країни за важкодосяжною чоловічою аудиторією.

Новий канал закликає своїх глядачів: «Давай жити разом». Лідер країни серед молоді.

Музичні канали М1 і М2 — це світова музика і музика з українським паспортом, це розваги і хіт-паради, музична премія і кліпи 24/7 у стереозвучанні.

ОЦЕ — розважальний канал, розрахований на аудиторію 18-54. Наповнення каналу — улюблені глядачами передачі виробництва телеканалів групи StarLightMedia

StarLightMedia залишається лідером телеперегляду – частка медіагрупи в 2018 році перевищила 28%, що на 36% більше, ніж у найближчого конкурента.

В середньому, кожен день нас дивляться 6,5 мільйонів глядачів. За місяць з нами контактує більше 34, 3 мільйонів людей. Кожен день люди проводять близько 55 хвилин з нашими телеканалами.

Також до групи входять три сейлз-хаузи: StarLight Sales (пряма реклама), StarLight Brand Content (спонсорство та продакт плейсмент), StarLight Digital Sales (реклама в онлайні).

Частка телевізійного інвентарю групи — це третина українського ринку ТБ-реклами. Холдинг здатен задовольнити будь-які потреби рекламодавця з охоплення, частоти і якості контакту.

StarLightMedia має найбільше власне виробництво у Східній Європі, три продакшн-компанії: StarLight Films (знімає телесеріали та музичні кліпи), StarLight Commercial Production (знімає пряму рекламу та створює інтеграції брендів у телепроекти) і Vavёrka Production (спеціалізується на гумористичних ТБ жанрах).

До холдингу входять дві сервісні компанії для забезпечення відеовиробництва — StarLight Rental (оренда знімального обладнання) та StarLight Scenery (розробка, виробництво сцен та знімального реквізиту).

Підрозділ з розвитку онлайн-проектів StarLight Digital займається інтернет-проектами. Окрім телебачення, у StarLightMedia є потужна інтернет-складова: тисячі годин якісного легального онлайн-відео, затребуваного інтернет-глядачем. За останній рік відео групи в інтернеті подивились понад 150 мільйонів разів.

У 2015 році був створений підрозділ StarLight Entertainment, який займатиметься заходами поза телеефіром та онлайном. Перші проекти StarLight Entertainment: «Зимова країна» на ВДНГ та «Вартові мрій».

Сьогодні наша група задає тренди у телебаченні і рекламі, шукає можливості для розвитку і нестандартні рішення. Ми беремо участь у галузевих ініціативах #КіноКраїна, «Чисте небо». Створюємо соціальні проекти національного значення «Добрий знак», «Своє тепло».

Своєю головною установкою ми вважаємо предметне покращення життя навколо себе. У центрі нашої уваги — простий українець. Ми впевнені, що живемо у перспективній країні з розумними і працелюбними людьми. Ми вміємо співчувати і, так само, як і учасники наших проектів, віримо у рішучість, у чесність і в те, що колись обов’язково настане переможна мить, головне — не здаватися.

У групі працює майже 4000 людей із конструктивним і оптимістичним поглядом на життя. Ось лідери наших команд, керівництво групи.
Вакансии компании

ДатаРубрикаНазвание вакансииГородЗарплата

Контакты компании

Телефон: (044) 35-43-545

Адрес: вулиця Тургенєвська, 25; 6 поверх; 01054, Київ, Україна.

Последние новости компании

Последние события компании

Заказы на ремонт