Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине
Необходимо заполнить «City».

Работа Администрация, руководство среднего звена

Ресепшіоніст

12000 грн.

Вид занятости: полная

ТОВ "Амбулаторія Медесана". Киев. 19.06.2024 14:28

  Ми стабільна компанія,  5 років на ринку медичних послуг,  для розширення потребує молодого спеціаліста.Якщо Ви енергійна, креативна, ідейна людина у якої немає перешкод перед виконанням різної важкості задач тоді Вам до нас. Ми пропонуємо-         Достойна зароб... подробнее »

Помощник руководителя

10000 грн.

Вид занятости: полная

Днепропетровск. 19.06.2024 1:36

Вимоги:вища або середня спецiальна освiта,спеціаліст з комерційної діяльності,впевнений користувач ПК, 1С, Microsoft Office та ін.знання правил торгiвлi: ліки, косметика, продукти харчування, одяг та ін.,відповідальність, адаптивнiсть, комунікабельність, дiловий етикет.Умови роботи:торговий офiс,час роботи: 10:00-20:00, 1/1... подробнее »

Адміністративний менеджер інтернет магазину

20000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Александрия. 14.06.2024 8:37

"Так як наш штат розширюється,компанія відкрила вакансію,адміністратор інтернет магазину.Робота ведеться повністю на віддаленому доступі,у зручний для Вас час.Тому графік роботи вільний,який Ви можете корегувати самі.Ваші основні обов'язки,це формування вами клієнтської і ведення листування з потенційними клієнтами.Від Вас вимаг... подробнее »

Менеджер по роботі з клієнтами

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Светловодск. 14.06.2024 8:37

"Шукаємо проактивну людину в наш інтернет магазин.Робота у віддаленому форматі,без досвіду,бо ми всьому навчаємо.Зручний,гнучкий графік.Обов'язки:-ви розміщуєте інформацію в інтернет ресурсах;-обробляєте вхідну інформацію і відправляєте електронні листи;-проводите співбесіди,реєстрацію нових співробітників,їх консультування та н... подробнее »

Адміністративно кадровий срівробіьник

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Андрушевка. 14.06.2024 8:33

"Адміністративний співробітникОбов'язки:-пошук і підбір кадрів, проведення співбесід онлайн;-консультація,навчання,супровід до повного розуміння роботи;-ведення звітності по роботі і кадрам.Вимоги:-вміння працювати з кадрами, націленість на результат;-освіта і досвід роботи не обов'язково;-вільний доступ до інтернету;-наявність ... подробнее »

Рекрутер адміністратор

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Магдалиновка. 14.06.2024 8:33

"Пропонуємо роботу в мережі інтернет,яка не потребує спеціальних навичок.Підійде усім у кого знайдеться 3-4 години вільного часу та є бажання заробити.Можна навчатись у процесі роботи.Вимоги:Ви маєте ПК/ноутбук/смартфон і вільний вихід в інтернет.Здібність навчатись,бажання заробляти,направленість на поставлену мету, комунікабел... подробнее »

Sales manager

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Вознесенск. 14.06.2024 8:32

"Наша компанія займаєтся виробництвом і реалізацією товарів повсякденного попиту. З моменту створення компанії ми впевнені, що наші товари розроблені та виготовлені з урахуванням задоволення смаків усіх наших клієнтів;ми пропонуємо широкий асортимент продукції для задоволення потреб усіх наших клієнтів.В зв’язку з тим, що наша ... подробнее »

Оператор ПК діловод рекрутер менеджер

20000 грн.

Вид занятости: любой

ТОВ НІКА ПРОФІ. Самбор. 14.06.2024 8:30

"Шукаємо відповідальну енергійну людину для роботи в компаніюОбов'язки:-добір персоналу на сайтах роботи та в соціальних мережах;-обробка електронних листів від кандидата;-ведення співбесід онлайн, реєстрація,консультування,навчання потенційного кандидата.Вимоги:-комунікабельний менеджер зі свіжими та цікавими думками,що прагне ... подробнее »

Адміністратор з кадрів

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Житомир. 14.06.2024 8:30

Цікава робота онлайн, в інтернет магазині,товарів щоденного попиту і користування.Робота пов'язана з обробкою ел.пошти,консультування клієнтів,не потребує спеціальних навиків і підходить для матусь у декреті, для домогосподарок і для тих хто шукає додатковий заробіток. Вимоги:вільний вихід в інтернет, наявність комп'ютера, ноутб... подробнее »

Ведучий менеджер з кадрів

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Очаков. 14.06.2024 8:29

"Потрібні люди для віддаленої роботи або підробітку. Підійде домогоспотаркам, мамам в декреті і тим, хто шукає підробіток поєднуючи з основною роботою. Діяльність інформаційно-консультаційного характеру. Вам потрібно буде займатися: - збільшенням клієнтської бази; - реєстрацією клієнтів у системі; - консультацією та допомогою в... подробнее »
Администрация, руководство среднего звена по городам

Смотреть все города по областям

Заказы на ремонт