Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине
Необходимо заполнить «City».

Работа Администрация, руководство среднего звена

Адміністративний менеджер інтернет магазину

20000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Александрия. 14.06.2024 8:37

"Так як наш штат розширюється,компанія відкрила вакансію,адміністратор інтернет магазину.Робота ведеться повністю на віддаленому доступі,у зручний для Вас час.Тому графік роботи вільний,який Ви можете корегувати самі.Ваші основні обов'язки,це формування вами клієнтської і ведення листування з потенційними клієнтами.Від Вас вимаг... подробнее »

Менеджер по роботі з клієнтами

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Светловодск. 14.06.2024 8:37

"Шукаємо проактивну людину в наш інтернет магазин.Робота у віддаленому форматі,без досвіду,бо ми всьому навчаємо.Зручний,гнучкий графік.Обов'язки:-ви розміщуєте інформацію в інтернет ресурсах;-обробляєте вхідну інформацію і відправляєте електронні листи;-проводите співбесіди,реєстрацію нових співробітників,їх консультування та н... подробнее »

Адміністративно кадровий срівробіьник

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Андрушевка. 14.06.2024 8:33

"Адміністративний співробітникОбов'язки:-пошук і підбір кадрів, проведення співбесід онлайн;-консультація,навчання,супровід до повного розуміння роботи;-ведення звітності по роботі і кадрам.Вимоги:-вміння працювати з кадрами, націленість на результат;-освіта і досвід роботи не обов'язково;-вільний доступ до інтернету;-наявність ... подробнее »

Рекрутер адміністратор

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Магдалиновка. 14.06.2024 8:33

"Пропонуємо роботу в мережі інтернет,яка не потребує спеціальних навичок.Підійде усім у кого знайдеться 3-4 години вільного часу та є бажання заробити.Можна навчатись у процесі роботи.Вимоги:Ви маєте ПК/ноутбук/смартфон і вільний вихід в інтернет.Здібність навчатись,бажання заробляти,направленість на поставлену мету, комунікабел... подробнее »

Sales manager

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Вознесенск. 14.06.2024 8:32

"Наша компанія займаєтся виробництвом і реалізацією товарів повсякденного попиту. З моменту створення компанії ми впевнені, що наші товари розроблені та виготовлені з урахуванням задоволення смаків усіх наших клієнтів;ми пропонуємо широкий асортимент продукції для задоволення потреб усіх наших клієнтів.В зв’язку з тим, що наша ... подробнее »

Оператор ПК діловод рекрутер менеджер

20000 грн.

Вид занятости: любой

ТОВ НІКА ПРОФІ. Самбор. 14.06.2024 8:30

"Шукаємо відповідальну енергійну людину для роботи в компаніюОбов'язки:-добір персоналу на сайтах роботи та в соціальних мережах;-обробка електронних листів від кандидата;-ведення співбесід онлайн, реєстрація,консультування,навчання потенційного кандидата.Вимоги:-комунікабельний менеджер зі свіжими та цікавими думками,що прагне ... подробнее »

Адміністратор з кадрів

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Житомир. 14.06.2024 8:30

Цікава робота онлайн, в інтернет магазині,товарів щоденного попиту і користування.Робота пов'язана з обробкою ел.пошти,консультування клієнтів,не потребує спеціальних навиків і підходить для матусь у декреті, для домогосподарок і для тих хто шукає додатковий заробіток. Вимоги:вільний вихід в інтернет, наявність комп'ютера, ноутб... подробнее »

Ведучий менеджер з кадрів

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Очаков. 14.06.2024 8:29

"Потрібні люди для віддаленої роботи або підробітку. Підійде домогоспотаркам, мамам в декреті і тим, хто шукає підробіток поєднуючи з основною роботою. Діяльність інформаційно-консультаційного характеру. Вам потрібно буде займатися: - збільшенням клієнтської бази; - реєстрацією клієнтів у системі; - консультацією та допомогою в... подробнее »

Консультант оператор

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Николаев. 14.06.2024 8:29

Шукаємо співробітників для віддаленої роботи вдома, за комп'ютером. Робота,цікава,не складна.Підходить людям без досвіду,домогосподаркам,для тих хто в декреті і тим хто шукає підробіток.Гоафік роботи вільний,наявність комп'ютера, ноутбука або смартфона обов'язкова, вільний вихід в інтернет.Виплати на карту,кожного місяця,навчанн... подробнее »

Менеджер з персоналу без досвіду

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Львов. 14.06.2024 8:29

Шукаю працівників для віддаленої роботи вдома.Підхрдить для тих хто знаходиться в декреті, для домогосподарок, просто для тих хто шукає гарний підробіток,а також для інвалідів, або людей які не мають змоги працювати фізично.До обов'язків входить, формування клієнтської бази, та обробка вхідних листів.Від працівника вимагається т... подробнее »
Администрация, руководство среднего звена по городам

Смотреть все города по областям

Заказы на ремонт