Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа Тернополь

консультант-оператор

10000 грн.

Вид занятости: любой

ТОВ "ТД ШЕВЧЕНКО. Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луцк, Львов, Ровно, Тернополь. 05.07.2024 23:23

У компанію на віддалену роботу потрібен консультант-оператор. Робота пов'язана з обробкою ел. пошти, розміщенням реклами в мережі інтернет. Пошук нових партнерів і клієнтів в інтернет-магазин. Реєстрація клієнтів на сайті компанії. Навчання і всі інструменти для роботи надаються. Пишіть на пошту ljudmila101.1@gmail.com, вишлю по... подробнее »

Фахівець з кадрів

13000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Тернополь. 14.06.2024 8:34

Шукаємо енергійних,амбіційних людей для співпраці у нашій компанії. - не дзвінки- не відеозв'язокУМОВИ ПРАЦІ:Дружній колектив. Графік роботи,працбєте у свій вільний часЗарплата перераховується на карточку кожного місяця, плюс бонуси і преміїВакансія: Менеджер з пошуку і підбору кадрівХто без досвіду, всьому навчимОбов‘язки: Окр... подробнее »

Фахівець з питань пошуку кадрів

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Тернополь. 14.06.2024 8:32

Інтернет-магазин товарів щоденного вжитку шукає на роботу співробітників.Робота з дому онлайн.Вимоги:Наявність власного комп'ютера, ноутбука,або смартфона.Вільний вихід в інтернет в 3 - 4 години вільного часу в день. Обов’язки :Обробка вхідних листів.Спілкування з потенційними клієнтами по телефону без дзвінків.Умови праці:Графі... подробнее »

Продавець-консультант

ООО "МИКСЕН"

25000 грн.

Вид занятости: полная

ООО "МИКСЕН". Винница, Киев, Львов, Одесса, Тернополь. 15.04.2024 20:10

Офіційна робота на довгостроковій основі (проводимо навчання та стажування)Запрошуємо на посаду Представник Постачальника сантехнічного обладнання в мережі гіпермаркетів «Епіцентр» (змішувачі, кераміка, душ огородження).Основні обов’язки:консультування клієнтів щодо продукції, її переваги перед конк... подробнее »

Менеджер чат-підтримки

20000 грн.

Вид занятости: удаленная

SiaStor24. Винница, Львов, Тернополь, Черкассы. 18.05.2023 2:23

SiaStor24 — компанія, яка займається імпортом товарів із-за кордону.Ми — приклад стабільності. Працюємо на ринку більше 5-ти років. У нашій міжнародній компанії ви зможете отримати досвід роботи закордоном, не виходячі з дому.Ця вакансія для тебе, якщо:Величезне бажання заробляти та розвиватися;Хороші комунікативні спіли;Наявніс... подробнее »

Менеджер з реклами, віддалено

Вид занятости: удаленная

ФОП Ермоченко Олександр Вітальйович. Винница, Луцк, Львов, Николаев, Тернополь, Черкассы, Белая Церковь. 25.04.2023 9:30

Працівник для реклами Вимоги:- від 4 годин роботи на добу;- наявність комп'ютера чи ноутбука зі швидкісним інтернетом;- бажання працювати та заробляти;-навички спілкування з людьми.Обов'язки:- розмішення реклами в інтернеті;- обробка запитів клієнтів;- консультації клієнтів.Умови праці:- офіційне працевлаштування;- можливість ка... подробнее »

Таргетолог

30000 грн.

Вид занятости: удаленная

Тернополь, Харьков. 24.04.2023 18:09

???? Якщо ти націлений (-а) на довгострокову співпрацю, де зможеш приносити результати та розвиватися в різних проектах в сфері IT, ти проактивний (-а) та цілеспрямований (-а), тоді Insoft Global — це твоя зупинка! Надсилай своє резюме прямо зараз, цікаві кейси вже чекають на тебе!????Чому варто працювати саме з нами?- Індивідуа... подробнее »

HR менеджер віддалено

14000 грн.

Вид занятости: удаленная

Тернополь. 26.03.2023 16:08

HR менеджер віддаленоВимоги:- знання ПК на рівні користувача;- вільний доступ в інтернет;- комунікабельність;-можливо без досвіду роботи.Обов'язки:- розміщення інформації в мережі для залучення клієнтів;- проведення консультацій онлайн.Умови:- графік від 3 годин на день;- безкоштовне навчання в процесі роботи.За подробицями пиші... подробнее »

Консультант віддалено

ЧП

13000 грн.

Вид занятости: удаленная

ЧП. Тернополь. 21.03.2023 15:13

Потрібні дорослі тямущі люди, які хочуть не просто заробляти, а й мати пасивний дохідВід вас потрібно:Бажання працювати та навчатисяВільний час, чим його більше, тим швидше досягнете результатуЩо потрібно робити: розповсюдження інформації, робота з листами, створення бази даних для збільшення товарообігу  для компаніїмоніто... подробнее »

В новий інтернет-магазин потрібні співробітники

ЧП

14500 грн.

Вид занятости: удаленная

ЧП. Сумы, Тернополь, Харьков. 21.03.2023 15:05

У зв'язку з розширенням оголошенням потрібні консультанти та  менеджери інтернет-магазину. Можна без досвіду роботи. Ми працюємо чисто і прозоро. Саме головне в нашій роботі бажання заробляти гроші. Якщо ви цілеспрямовані, вмієте працювати з комп'ютером, або з телефоном,то ми будемо раді вас бачити в нашому колективі. подробнее »
Работа Тернополь по категориям
Администрация, руководство среднего звена (0)
Бухгалтерия, аудит (0)
Гостинично-ресторанный бизнес, туризм (0)
Дизайн, творчество (0)
Красота, фитнес, спорт (0)
Культура, музыка, шоу-бизнес (0)
Логистика, склад, ВЭД (0)
Медицина, фармацевтика (0)
Недвижимость (0)
Образование, наука (0)
Охрана, безопасность (0)
Рабочие специальности, производство (0)
Розничная торговля (0)
Сельское хозяйство, агробизнес (0)
СМИ, издательство, полиграфия (0)
Страхование (0)
Строительство, архитектура (0)
Сфера обслуживания (0)
Телекоммуникации и связь (0)
Топ-менеджмент, руководство высшего звена (0)
Транспорт, автобизнес (0)
Финансы, банк (0)
Юриспруденция (0)
Руководство (0)
Офисный персонал (0)
Работа для переселенцев (0)
Работа за рубежом (0)
Заказы на ремонт