Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине
Необходимо заполнить «City».

Работа Работа на дому

консультант-оператор

10000 грн.

Вид занятости: любой

ТОВ "ТД ШЕВЧЕНКО. Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луцк, Львов, Ровно, Тернополь. 05.07.2024 23:23

У компанію на віддалену роботу потрібен консультант-оператор. Робота пов'язана з обробкою ел. пошти, розміщенням реклами в мережі інтернет. Пошук нових партнерів і клієнтів в інтернет-магазин. Реєстрація клієнтів на сайті компанії. Навчання і всі інструменти для роботи надаються. Пишіть на пошту ljudmila101.1@gmail.com, вишлю по... подробнее »

Консультант продавець

10000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ "ПРЕМІУМ Б'ЮТІ АРТ". Винница, Днепропетровск, Кировоград, Одесса, Черкассы. 05.07.2024 23:22

Умови, графік роботи: -робота виконується на дому (зі свого ПК через інтернет); -графік роботи вільний і планується вами самостійно; -можна поєднувати з іншою роботою або навчанням; -Безкоштовне навчання і підтримка по всіх питаннях; Вимоги до шукача: - Вміти самостійно організувати своє робоче місце і планувати робочий процес; ... подробнее »

Rekruiter консультант

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Новоград-Волынский. 14.06.2024 8:38

"У велику компанію потрібні співробітники для роботи на віддаленому доступі.Обов'язки:реклама бренду по готовим матеріалам,реклама контенту компанії,ведення переписки з потенційними клієнтами,реєстрація партнерів,подальше їх консультування,навчання і супровід до повного розуміння роботи.Вимоги:наявність ПК/планшету/смартфону,до ... подробнее »

Менеджер з кадрового діловодства

14000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Одесса. 14.06.2024 8:38

Шукаємо у нашу команду активних співробітників.Якщо ти: хочеш радикальних змін у своєму житті,прагнеш заробляти та ,будувати свій бізнес,рости і розвиватись,комудікабельна,енергійна людина,ми чекаємо саме на тебе.З/П перераховується на банківську карту кожного місяця + бонуси та премії.Графік роботи вільний і підлаштовується інд... подробнее »

Менеджер з пошуку кадрів

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Ровно. 14.06.2024 8:38

Хочеш мати гарний заробіток,змінити своє життя на краще,жити достойно і забезпечувати всі свої потреби і потреби своєї сім'ї?Ми допоможемо тобі досягти всьго цього в житті,надавши тобі роботу у нашій компанії.Наша компанія шукає співробітників жля роботи з клієнтами і Наші співробітники працюють не виходячі з дому на комп'ютері,... подробнее »

SMM - менеджер онлайн

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Сумы. 14.06.2024 8:37

Відкриті вакансіх: В нашу компанію триває набір Графік роботи : гнучкий,підлаштовується індивідуально Вік кандидатів : немає обмежень Обов’язки : консультації та супроводі ключових клієнтів з питань роботи Досвід не має значення , всьому навчаємо з початку Оплата нараховуєиься компанією на банківську карту кожного місяця,існують... подробнее »

Віддалена робота з рекрутингу

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Хмельницкий. 14.06.2024 8:37

В нашу компанію,запрошуються люди для співпраціЗарплата перераховується накартку банку щомісячно,+бонуси та премії Графік підлаштовуєте під себе і працюєте лише 3-4 години в день Робота з гарним дружнім колективом. Навчаємо всьому покроково у процесі роботи. Обов'язки:- відповіді на відгуки в письмовій формі- консультування кліє... подробнее »

Фахівець з пошуку кадрів

14000 грн.

Вид занятости: любой

ТОВ НІКА ПРОФІ. Харьков. 14.06.2024 8:37

Хочеш мати роботу своєї мрії?Ми маємо для тебе пропозицію,яка може змінити твоє життя дуже круто.Ми шукаємо співробітників у компанію для роботі на віддаленому доступі. -ти отримуєш заробітну плату кожен місяць на банківську карту, - працюєш віддалено(онлайн)- твій графік гнучкий,і займає 3-4 години в день.Нам потрібні цілеспрям... подробнее »

Адміністративний менеджер інтернет магазину

20000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Александрия. 14.06.2024 8:37

"Так як наш штат розширюється,компанія відкрила вакансію,адміністратор інтернет магазину.Робота ведеться повністю на віддаленому доступі,у зручний для Вас час.Тому графік роботи вільний,який Ви можете корегувати самі.Ваші основні обов'язки,це формування вами клієнтської і ведення листування з потенційними клієнтами.Від Вас вимаг... подробнее »

Менеджер по роботі з клієнтами

18000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Светловодск. 14.06.2024 8:37

"Шукаємо проактивну людину в наш інтернет магазин.Робота у віддаленому форматі,без досвіду,бо ми всьому навчаємо.Зручний,гнучкий графік.Обов'язки:-ви розміщуєте інформацію в інтернет ресурсах;-обробляєте вхідну інформацію і відправляєте електронні листи;-проводите співбесіди,реєстрацію нових співробітників,їх консультування та н... подробнее »