Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине
Необходимо заполнить «City».

Работа Другие сферы деятельности

Менеджер з кадрового діловодства

14000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Одесса. 14.06.2024 8:38

Шукаємо у нашу команду активних співробітників.Якщо ти: хочеш радикальних змін у своєму житті,прагнеш заробляти та ,будувати свій бізнес,рости і розвиватись,комудікабельна,енергійна людина,ми чекаємо саме на тебе.З/П перераховується на банківську карту кожного місяця + бонуси та премії.Графік роботи вільний і підлаштовується інд... подробнее »

Менеджер з пошуку кадрів

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Ровно. 14.06.2024 8:38

Хочеш мати гарний заробіток,змінити своє життя на краще,жити достойно і забезпечувати всі свої потреби і потреби своєї сім'ї?Ми допоможемо тобі досягти всьго цього в житті,надавши тобі роботу у нашій компанії.Наша компанія шукає співробітників жля роботи з клієнтами і Наші співробітники працюють не виходячі з дому на комп'ютері,... подробнее »

SMM - менеджер онлайн

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Сумы. 14.06.2024 8:37

Відкриті вакансіх: В нашу компанію триває набір Графік роботи : гнучкий,підлаштовується індивідуально Вік кандидатів : немає обмежень Обов’язки : консультації та супроводі ключових клієнтів з питань роботи Досвід не має значення , всьому навчаємо з початку Оплата нараховуєиься компанією на банківську карту кожного місяця,існують... подробнее »

Віддалена робота з рекрутингу

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Хмельницкий. 14.06.2024 8:37

В нашу компанію,запрошуються люди для співпраціЗарплата перераховується накартку банку щомісячно,+бонуси та премії Графік підлаштовуєте під себе і працюєте лише 3-4 години в день Робота з гарним дружнім колективом. Навчаємо всьому покроково у процесі роботи. Обов'язки:- відповіді на відгуки в письмовій формі- консультування кліє... подробнее »

Фахівець з пошуку кадрів

14000 грн.

Вид занятости: любой

ТОВ НІКА ПРОФІ. Харьков. 14.06.2024 8:37

Хочеш мати роботу своєї мрії?Ми маємо для тебе пропозицію,яка може змінити твоє життя дуже круто.Ми шукаємо співробітників у компанію для роботі на віддаленому доступі. -ти отримуєш заробітну плату кожен місяць на банківську карту, - працюєш віддалено(онлайн)- твій графік гнучкий,і займає 3-4 години в день.Нам потрібні цілеспрям... подробнее »

Користувач ПК у віддаленому форматі

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Черкассы. 14.06.2024 8:36

Нова результативна схема для роботи у нашій компанії.Завдяки чому робота стає легкою і улюбленою.Так як ми постійно розширюємось,то шукаємо в свою компанію нових співробітниківТут ти зможеш мати високий дохідПрацбємо у віддаленому форматіКоротко про нас:Велика компанія з виробництва і реалізації товарів щоденного попиту і корист... подробнее »

Менеджер по роботі з кадрами

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Черновцы. 14.06.2024 8:36

Запрошуємо Вас і Ваших друзів для роботи в нашу компанію Ми пропонуємо:Зарплату,яка виплачується кожного місяця на банківську карту Гнучкий графік Можливість кар'єрного росту Підтримку дружнього колективу Детальне,покрокове навчання під час роботи. Твоя робота відбуватиметься у віддаленому форматі,без дзвінків та відео.Якщо ти:-... подробнее »

Менеджер по роботі з клієнтами віддалено

15000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Чернигов. 14.06.2024 8:36

Наша компанія в зв'язку з постійним розширенням у пошуку співробітників Робота відбувається вдома,у віддаленому форматіГрафік для кожного індивідуальнийНе дзвінки,робота в режимі чату.Навчання під час роботи Завжди щомісячне нарахування на банківську картку Реальна можливість кар'єрного росту -комфортна робота у дружньому колект... подробнее »

Фахівець з кадрів

13000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Тернополь. 14.06.2024 8:34

Шукаємо енергійних,амбіційних людей для співпраці у нашій компанії. - не дзвінки- не відеозв'язокУМОВИ ПРАЦІ:Дружній колектив. Графік роботи,працбєте у свій вільний часЗарплата перераховується на карточку кожного місяця, плюс бонуси і преміїВакансія: Менеджер з пошуку і підбору кадрівХто без досвіду, всьому навчимОбов‘язки: Окр... подробнее »

Провідний спеціаліст з кадрової роботи

16000 грн.

Вид занятости: удаленная

ТОВ НІКА ПРОФІ. Черновцы. 14.06.2024 8:32

Оператор-консультант для роботи з кадрами Наша компанія вже багато років росте і розвивається в Україні.Ми займаємося виробництвом і реалізацією товарів щоденного попиту і користування.Робота підходить домогосподаркам,матусям в декреті і тим хто хоче поєднувати з основною роботою. У великий інтернет-магазин потрібні,упевнені, ві... подробнее »
Другие сферы деятельности по городам

Смотреть все города по областям

Заказы на ремонт